Inwestytura 2024 Orderu ŚWIĘTEGO STANISŁAWA w Côte d’Azur - Monaco

Posted on 5 grudnia 2021 by Admin   |  1

Oficjalnie podajemy do wiadomości, że w dniu 15 czerwca 2024 we Francji odbędzie się wspólna inwestytura dwóch Przeoratów Orderu św. Stanisława; Wielkiego Przeoratu w Niemczech i Przeoratu Lazurowego Wybrzeża. Uroczystość odbędzie się w kościele  Eglise du Sacré-Coeur, 13 Boulevard du Général Leclerc, 06310 Beaulieu-sur-Mer, Francja. Przyjmowanie nowych członków to punkt kulminacyjny każdego roku w działalności Orderu. W tym roku kilku nowych członków, Dam i kawalerów wyraziło chęć wstąpienia do naszego Orderu co jest niezwykle satysfakcjonującym znakiem dla Orderu.

ballHIER: Tutaj można znaleźć booking formularz i zaproszenie   >>>

INWESTYTURA 4 grudnia 2021 na Lazurowym Wybrzeżu - Reed more »»»

 INWESTYTURA 2021 na Lazurowym Wybrzeżu - watch video »»».

 OSt.S.26.październik 2019 na Côte d'Azur  - watch video »»»

17. February 2018 Inwestytura w Monaco -  watch video »»»

 Przesłanie noworoczne 2023 Przeora w Niemczech  - Reed more »»»

***    PRAEDIAMDO INCITAT    ***               *** Belohnung Ermuntert ***  

Wiadomości  Wielkiego Przeoratu

Posted on2.April 2021 by Admin   |     15

Drogie Damy i Kawalerowie Orderu

Po 17 latach ukazało się ponownie wydanie książkowe o Orderze św. Stanisława. Tematem jest nie tylko  250-letnia historia Orderu św.Stanisława, ale wydanie to zawiera wiele szczegółowych informacji o Orderze, jednocześnie  szczegółowo skupiając się na działalnościach poszczególnych przeoratów Europy i świata, szczegółowo opisując działalność  poszczególnych Przeoratów w ostatnich 25 latach. Wydanie książkowe ma 260 stron, jest napisane w języku angielskim i zawiera ponad 1000 kolorowych ilustracji. Książka jest dostępna w Wielkim Przeoracie w Niemczech. Prosimy o składanie zamówień drogą E-mailową na adres info@order-sts.com

Czytaj więcej »

Przeglądaj książkę»

Image Gallery

Galerie Media

Wir bieten unseren Lesern nicht nur interessante Textbeiträge, sondern binden auch immer mehr multimediale Inhalte ein. Das trifft neben Videos vor allem auf Bilder zu. Gewinnen Sie einen Eindruck von Ordens Aktivitäten und Treiben.

LINKS

Vielen Dank, dass Sie unsere Seite besuchen. Besuchen Sie auch die Internetseiten von unseren befreundenen Partners